Natálie Grossová

Natálie Grossová je muzikálová herečka a zpěvačka. Můžete ji znát například z muzikálů “Bídníci”, “Ples upírů”, nebo “Čarodějka”. Účinkovala také v divadle Semafor.

Antonio Šoposki

Antonio Šoposki je herec a fotograf. Můžete ho znát například z televizních seriálů “Linka”, či “Specialisté”, ale hlavně ze seriálu TV Nova “Ulice”. 

Sabina Laurinová

Sabina Laurinová je herečka, muzikálová zpěvačka a moderátorka. Můžete ji znát například z pohádky “Z pekla štěstí”, filmu “Jak se krotí krokodýli”, nebo ze seriálu “Modrý kód”.

Lucie Zedníčková

Lucie Zedníčková je herečka a moderátorka. Můžete ji znát například z “Ordinace v růžové zahradě 2”, ze seriálu “Saturnin”, či z filmového muzikálu “Kouř”.

Milan Herman

Milan Herman je hudební režisér a producent. Podílel se na vzniku alb a videoklipů desítek známých interpretů, např. Aneta Langerová, Janek Ledecký, Elán,… Zasedl také v porotě 1. řady soutěže “Superstar”.

Helena Dytrtová

Helena Dytrtová je herečka a hojně obsazovaná dabérka. Můžete ji také znát například ze seriálu “Dabing Street”, či z představení “Sestra v akci” v Hudebním divadle Karlín.

Amelie Pokorná

Amelie Pokorná je herečka a tanečnice. Účinkovala například v seriálu “Krejzovi”, filmech “V peřině” a “Všechno nebo nic”, či v klipu k písni “Dark water” (Olga Lounová).

Ladislav Korbel

Ladislav Korbel je muzikálový herec a zpěvák. Více než deset let se pohybuje na pražských divadelních scénách. Mohli jste ho vidět například v muzikálech “Tarzan”, “Děti ráje”, “Čas růží”, či “Mefisto”.

Alena Gregorová

Alena Gregorová je učitelka hry na klavír, hudební nauky a korepetitorka. Studovala Konzervatoř Pardubice a Metodické centrum JAMU Brno. Věnuje se také vzdělávání dětí a mládeže v oboru hudební výchovy a speciální pedagogiky.