LETOS JIŽ 3. ROČNÍK!

Letošní ročník LIVE ART! CAMPU se koná v termínu 26.7. – 7.8. 2020

PŘIHLÁŠKA ke stažení ZDE

Letní umělecký tábor s výukou všeho okolo činohry, muzikálu, zpěvu, či tance. Účastníci pod vedením režisérů (profesionálních umělců) během 12ti dní připravují závěrečný projekt, jehož premiéra proběhne poslední den campu v profesionálním divadleMěstské divadlo Nový Bor”.

Kromě toho jsou pro děti připraveny umělecké workshopy s pestrou tématikou – dabing, moderování, herecká i pohybová improvizace, zvládání trémy, práce s textem, interpretace písní a mnoho dalších. Workshopy vedou známé osobnosti, které můžete znát z pražských divadel, či televizních obrazovek.

LIVE ART! CAMP bude letos probíhat v penzionu “Nový Mlýn” ve Starých Splavech u Máchova jezera. Děti budou ubytovány na 3 – 6 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Penzion disponuje prostorným sálem pro večerní program, jídelnou, dětským hřištěm a terasou. Penzion rovněž disponuje WIFI připojením. O kvalitní stravu a pitný režim se stará tým školeného personálu. (Možnost zařídit také bezlepkovou, či vegetariánskou stravu).

Camp je určen pro děti od 6 do 19 let. Děti jsou první den campu na základě konkurzu rozděleny do tří štábů se svým vlastním výukovým programem – dva štáby pro větší děti a jeden pro menší. Nehrozí tak, že by menší děti nezvládaly zadané závěrečné projekty a mají tak možnost si camp užít, aniž by měly špatný pocit, že něco nezvládají.

Cena LIVE ART! CAMPU je 6.990,- a je splatná ve dvou částkách. Nevratná záloha 3.000,- musí být uhrazena obratem po odeslání přihlášky na číslo účtu uvedené na přihlášce. Druhá část ve výši 3.990,- musí být uhrazena nejpozději do 15.5. 2020.

Doprava na camp je individuální, 26.7. od 13:00 do 15:00 hodin (adresa s popisem cesty ZDE). Prvním jídlem bude až večeře. Prezentace závěrečných projektů pro rodinné příslušníky a přátele se bude konat 7.8. 2020 – podrobnější informace obdrží účastník e-mailem.

LIVE ART! CAMP disponuje vybavenou kostymérnou i maskérnou, přesto však doporučujeme vzít si s sebou společenské šaty + sportovní oblečení a obuv. Rovněž uvítáme také hudební nástroj. Hodnotné věci bude možno uložit u vedení campu. E-mail s podrobným seznamem věcí obdrží každý přihlášený účastník na konci června.

Storno podmínky:

30 dní před začátkem pobytu – 50%

14 dní – 75%

7 dní – 100%

Individuálně z náhlých závažných důvodů (úmrtí v rodině, úraz, nemoc, apod.) – Nutné dodat potvrzení

Hlavním mottem celého campu je opravdu “Žít uměním!” – ponořit se na 12 dní naplno do divadelního víru a zjistit, jak náročná, ale hlavně jak zábavná je práce herců a umělců obecně.