LETOS JIŽ 7. ROČNÍK!

Letošní ročník LIVE ART! CAMPU se koná v termínu 23. 7. – 2. 8. 2023

PŘIHLÁŠKA ke stažení ZDE

Letní umělecký tábor s výukou všeho okolo činohry, muzikálu, zpěvu, či tance. Účastníci pod vedením režisérů (profesionálních umělců) během 11ti dní připravují závěrečný projekt, jehož premiéra proběhne poslední den campu v profesionálním divadleMěstské divadlo Nový Bor”.

Kromě toho jsou pro děti připraveny umělecké workshopy s pestrou tématikou – dabing, moderování, herecká i pohybová improvizace, zvládání trémy, práce s textem, interpretace písní a mnoho dalších. Workshopy vedou známé osobnosti, které můžete znát z pražských divadel, či televizních obrazovek.

LIVE ART! CAMP bude letos probíhat v penzionu “Nový Mlýn” ve Starých Splavech u Máchova jezera. Děti budou ubytovány na 3 – 6 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Penzion disponuje prostorným sálem pro večerní program, jídelnou, dětským hřištěm a terasou. Penzion rovněž disponuje WIFI připojením. O kvalitní stravu a pitný režim se stará tým školeného personálu. (Možnost zařídit také bezlepkovou, či vegetariánskou stravu).

Camp je určen pro děti od 6ti do 20ti let. Děti jsou první den campu na základě konkurzu rozděleny do tří štábů se svým vlastním výukovým programem – dva štáby pro větší děti a jeden pro menší. Nehrozí tak, že by menší děti nezvládaly zadané závěrečné projekty a mají tak možnost si camp užít, aniž by měly špatný pocit, že něco nezvládají.

Cena LIVE ART! CAMPU je 12.990,- Kč a je splatná ve dvou částkách. Nevratná záloha 4.500,- Kč musí být uhrazena do 28. 2. 2024.

V ceně je zahrnuto ubytování, 5x denně strava, pitný režim, lektoři a režiséři, pronájem prostor, dabingové studio, profesionální technika, doprava do divadla, pronájem divadla, náklady na V.I.P. hosty, workshopy, rekvizity, kostýmy, projekce.

Doprava na camp je individuální, 23. 7. od 13:00 do 15:00 hodin (adresa s popisem cesty ZDE). Prvním jídlem bude až večeře. Prezentace závěrečných projektů pro rodinné příslušníky a přátele se bude konat 2. 8. 2024 – podrobnější informace obdrží účastník e-mailem.

LIVE ART! CAMP disponuje vybavenou kostymérnou i maskérnou, přesto však doporučujeme vzít si s sebou společenské šaty + sportovní oblečení a obuv. Rovněž uvítáme také hudební nástroj. Hodnotné věci bude možno uložit u vedení campu. E-mail s podrobným seznamem věcí obdrží každý přihlášený účastník na konci června.

Hlavním mottem celého campu je opravdu “Žít uměním!” – ponořit se na 11 dní naplno do divadelního víru a zjistit, jak náročná, ale hlavně jak zábavná je práce herců a umělců obecně.