Aneta Krejčíková

Aneta Krejčíková je známou herečkou a zpěvačkou. Diváci ji znají z televizních pořadů, seriálů a představení. Mezi takové patří zejména Ulice, Zastřený hlas (inscenace ČT ), Poupata, Láska je láska, Tajemství, aneb smysl života, Rapl, Tvoje tvář má známý hlas, Eva tropí hlouposti, Mafiánská opera (Palác Akropolis), Pět ve stejných šatech, Magor, Sen noci svatojánské, Sugar, Famílie, Srnky a Šakalí léta. Po dobu 6-ti let účinkovala v zájezdovém pohádkovém divadle, což pro ni bylo velkou zkušenosti. Aneta studovala pražskou konzervatoř. Má zatím dvě děti.

Josef Haldina

Josef Haldina pochází z Kroměříže, kde se již od 7 let věnoval společenským tancům. Následně vystudoval taneční konzervatoř v Praze. Vystupoval v několika tanečních projektech. Od 16 let se věnuje zpěvu. Momentálně studuje na Konzervatoři Jaroslava Ježka obor Muzikál. Můžete ho vidět např. v muzikálech Tři Mušketýři a Muž se železnou maskou v Divadle Broadway.

 

 

Nela Kailová

Nela Kailová je zpěvačka, muzikálová herečka a tanečnice. Účinkovala například v seriálech “Ulice”, “Modrý kód””, či “Místo zločinu – Ostrava”. Má za sebou také muzikálové projekty, například “Starci na chmelu”, či “Ferda Mravenec”. Studovala čtyři roky na Konzervatoři Jaroslava Ježka. Nyní studuje Pražskou taneční konzervatoř.

Muzikál ze střední (2020)

Následníci 2 (2019)

Josef Fečo

Josef Fečo je herec, zpěvák a dabér. Vidět jste ho mohli například v muzikálech “Addams Family”, “Bonnie a Clyde”, “Ferda Mravenec”, nebo “Čas růží”. Hraje také v divadle Minor. Účastnil se pěvecké soutěže “The Voice”. Studuje Pražskou státní konzervatoř.

Valentýna Vojtková

Valentýna Vojtková je herečka, tanečnice a choreografka. Účinkovala například v Činoherním klubu v inscenaci “Leda”, kde si zahrála titulní roli. Podílela se také jako choreografka a tanečnice na klipu k písni “Wrong” (Daniel Žižka – daniell). Studuje Konzervatoř Jaroslava Ježka.

Jakub Novotný

Jakub Novotný je herec, textař a hudebník. Znát ho můžete například ze štědrovečerní pohádky “Kouzelník Žito”, z muzikálu “Čarodějka”, či z inscenací ve Švandově divadle, nebo Divadle na Vinohradech. Studuje Pražskou státní konzervatoř.

Ladislav Korbel

Mýdlový princ (2018)

Jana Hrzánová

O princezně, která ráčkovala (2018)

Anna Jiřina Daňhelová

Pelíšky (2018)

Jan Franc

Tři mušketýři (2018)

Martina Kailová

Tři bratři (2018)

Tereza Belšánová

Budulínek (2019)