Josef Fečo

Josef Fečo je herec, zpěvák a dabér. Vidět jste ho mohli například v muzikálech “Addams Family”, “Bonnie a Clyde”, “Ferda Mravenec”, nebo “Čas růží”. Hraje také v divadle Minor. Účastnil se pěvecké soutěže “The Voice”. Studuje Pražskou státní konzervatoř.

Jakub Novotný

Jakub Novotný je herec, textař a hudebník. Znát ho můžete například ze štědrovečerní pohádky “Kouzelník Žito”, z muzikálu “Čarodějka”, či z inscenací ve Švandově divadle, nebo Divadle na Vinohradech. Studuje Pražskou státní konzervatoř.

Nicole Löbl

Nicole Löbl je choreografka, tanečnice a taneční pedagog. Působí v tanečních studiích po celém světě (Londýn, New York, Amsterdam, Itálie). Účinkuje například v Hudebním divadle Karlín, v divadle Hybernia, či v divadle Broadway. Absolventka Akademie můzických umění v Praze.

Valentýna Vojtková

Valentýna Vojtková je herečka, tanečnice a choreografka. Účinkovala například v Činoherním klubu v inscenaci “Leda”, kde si zahrála titulní roli. Podílela se také jako choreografka a tanečnice na klipu k písni “Wrong” (Daniel Žižka – daniell). Studuje Konzervatoř Jaroslava Ježka.

Nela Kailová

Následníci 2 (2019)

Ladislav Korbel

Mýdlový princ (2018)

Jana Hrzánová

O princezně, která ráčkovala (2018)

Anna Jiřina Daňhelová

Pelíšky (2018)

Jan Franc

Tři mušketýři (2018)

Martina Kailová

Tři bratři (2018)

Tereza Belšánová

Budulínek (2019)